rehabilitacja podudarowa
diagnostyka dla sportowco
1

Sprawdź jak roboty medyczne mogą pomóc w rehabilitacji po udarze mózgu?
Poznaj historię Pana Darka, który każdego dnia walczy ze skutkami udaru.

Slide 1
FIZJOTERAPIA
NEUROLOGICZNA

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu neurorehabilitacji, aby przywrócić Ci sprawność utraconą w wyniku schorzeń układu nerwowego.

Slide 1
FIZJOTERAPIA ORTOPEDYCZNA

Jedną z naszych specjalizacji jest rehabilitacja ortopedyczna. Pomożemy wrócić Ci do pełnej sprawności po zabiegu, operacji, urazie.

previous arrow
next arrow

Poznaj nas

Znajdź szybko czego potrzebujesz

Gliwickie Centrum Rehabilitacyjne

Rehabilitujemy, wzmacniamy, dbamy o Twoją kondycję i motywację :)

Świadczymy szeroki zakres usług wśród których kładziemy nacisk na: rehabilitację ortopedyczną (fizjoterapia ortopedyczna, rehabilitacja wad postawy, itp), rehabilitację neurologiczną. Zobacz więcej.

Umów spotkanie

Łatwo i szybko


  Co nasi pacjenci mówią o nas?

  Profesjonalni i godni zaufania

  Przede wszystkim ogromne podziękowania dla fizjoterapeutów z X-Rehab, za wysiłek i pot, który włożyli w moją rehabilitacje. Z całego serca dziękuję. Serdeczne podziękowania dla pań recepcjonistek, które z uśmiechem na twarzy mnie witały i wykonywały swoją pracę.

  Justyna P - Zabrze , Pacjentka

  Serdeczne podziękowania dla rehabilitantów i całego personelu Gliwickiego Centrum Rehabilitacji w X-Rehab, za miły uśmiech oraz profesjonalną i życzliwą opiekę. Życzę wszystkim pracownikom satysfakcjonującej pracy a pacjentom owocnej rehabilitacji.

  Bożena Gromadka, Pacjentka

  Serdeczne podziękowania dla całej załogi X-Rehab za profesjonalizm, zaangażowanie, wyrozumiałość i wsparcie – od wdzięcznej pacjentki Elżbiety Ilasz i rodziny.

  Elżbieta Ilasz i rodzina (Gliwice), Pacjentka

  Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w darmowej terapii.  Czuję się zdecydowanie lepiej niż przed terapią. Dzięki temu mogę podjąć pracę.
  Pierwszy raz mnie spotkało coś takiego, że dostałem coś za darmo. Cieszę się, że Fundusze Unijne pamiętają o chorych osobach. Mogłem nie tylko uczestniczyć za darmo, ale również miałem  zapewniony  transport na wizyty w Centrum.

  Piotr Tomiczek – Zabrze, Pacjent

  Aktualności

  Sprawdź najnowsze informacje
  Wirtualny spacer