Gliwickie Centrum Rehabilitacji       rejestracja@x-rehab.pl   

 • Generic selectors
  Dokładne dopasowania
  Szukaj w tytułach
  Szukaj w treści
  Post Type Selectors
 • Ortopedia

  Ortopedia

  DZIEDZINY

  Fizjoterapia ortopedyczna

  Jedną z naszych specjalizacji jest rehabilitacja ortopedyczna. Pomożemy wrócić Ci do pełnej sprawności po zabiegu, operacji, urazie. Nowoczesna technologia pozwoli aby każdy aspekt powrotu do sprawności był monitorowany oraz obiektywizowany. Jasno określone cele i precyzyjnie dobrane metody leczenia to klucz do skutecznej rehabilitacji.

  Trening motoryczny

  Jesteśmy specjalistami z zakresu treningu motorycznego, funkcjonalnego, medycznego. Posiadamy doświadczenie w pracy ze sportowcami na poziomie amatorskim oraz mistrzowski. Prowadzimy trening dla osób w każdym wieku w każdym stopniu zaawansowania. Szeroki wachlarz oceny motorycznej dobrany do indywidualnych potrzeb podopiecznego pozwala na rozwój parametrów motorycznych, poprawę funkcji, ergonomii.

  Fizjoterapia stomatologiczna

  Zgrzytanie, nerwowe zaciskanie zębów, ból lub krepitacje w stawie skroniowo-żuchwowym, bóle w okolicy twarzy może być spowodowane dysfunkcją w obrębie orofacialnym. Nasi specjaliści pomogą odpowiednia zdiagnozować problem w tym regionie oraz wdrążyć skuteczne leczenie.

  Ból kręgosłupa

  Specjalizujemy się w problemach bólowych kręgosłupa. Wyróżnia nas indywidualne podejście oraz nowoczesna technologia. Ból w tej samej okolicy, u różnych ludzi, może być spowodowany kompletnie innym czynnikiem. Wnikliwe badanie, nowoczesny sprzęt medyczny oraz kompleksowe podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie pracować z każdym rodzajem pacjenta bólowego w rejonie kręgosłupa.
  Sprawdź artykuł: Bóle kręgosłupa – przyczyny, leczenie i profilaktyka

  Ból głowy

  Jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin fizjoterapii jest praca z bólami głowy. Nasze doświadczenia z pacjentami pokazują, że holistyczne podejście do problemu sprawdza się najlepiej. Dopiero dokładnie postawiona diagnoza i indywidualnie zaplanowana terapia pozwalają przynieść ulgę w bólu. Obserwujemy w codziennej pracy oraz w najnowszych doniesieniach naukowych jak ważne jest spojrzenie na całe ciało w nawracających bólach głowy.

  Rehabilitacja wad postawy

  Biorąc pod uwagę dobro dzieci i młodzieży warto zwrócić uwagę na profilaktykę wad postawy. Rozwój cywilizacji pretenduje do zaburzeń w tej dziedzinie. Zapewniamy kompleksowe badanie, indywidualnie dobrany program rehabilitacji do problemu Twojego dziecka, obiektywną ocenę postępów leczenia na każdym etapie.

  Osteopatia

  Jest to dziedzina medycyny pozwalająca organizmowi stworzyć jak najlepsze warunki do regeneracji i procesów leczenia . W myśl założyciela tego kierunku „każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to, by odnaleźć zdrowie”.
  Osteopatia to działanie holistyczne, co oznacza, że traktuje ciało i umysł człowieka jako całość, znajduje powiązania pomiędzy wieloma systemami. Działanie terapeutyczne obejmuje stawy, mięśnie, powięzi, trzewia, układ nerwowy, krwionośny, terapię czaszkowo- krzyżową. Jego celem jest przywrócenie wszystkim tym strukturom ich prawidłowej funkcji. WIĘCEJ

  Zarezerwuj swoją wizytę

  Zadzwoń i zarejestruj się

  Zadzwoń 32 3389109
  Wirtualny spacer