Zielone Światełko – Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego

10 października – ZIELONY DZIEŃ OTWARTY dla chorych z MPD.
ZAPISZ SIĘ na bezpłatną konsultację sprzętową do terapii na platformach z wirtualną rzeczywistością lub egzoszkielecie. Konieczne jest wcześniejsza rejestracja pod nr (32) 33 891 09. Ilość miejsc ograniczona.

Już 6 października 2020 r. z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego (MPD) w ramach solidarności z osobami chorymi na MPD, na zielono zabłyśnie Gliwicka Radiostacja. Sercem i działaniami do akcji dołączył Technomex Sp. z o.o. oraz X-Rehab Gliwickie Centrum Rehabilitacji.

Dodatkowo 10.10.2020 r. X-Rehab zaprasza na ZIELONE dni otwarte, w ramach których osoby z MPD do 25 roku życia będą mogły przejść kwalifikacje sprzętową do programu rehabilitacyjnego organizowanego w ramach projektu unijnego.

Pomoc osobom z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym jest nam szczególnie bliska ze względu na nasze codzienne działania, jak również projekty, które realizujemy. Dlatego tym chętniej przyłączamy się do akcji w ramach której poszukuje się pomysłów i rozwiązań, które mogą pomóc osobom z mózgowym porażeniem dziecięcym w poprawieniu komfortu w życiu codziennym.”

Alicja Bugajska, dyrektor, X-Rehab Gliwickie Centrum Rehabilitacji

Obchody Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

Tego dnia organizacje, instytucje reprezentujące osoby z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) łączą się w swoich działaniach, które mają na celu: przybliżanie społecznościom lokalnym, rządom państw i parlamentom problematyki życia osób żyjących z MPD.

Z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego X-Rehab Gliwickie Centrum Rehabilitacji zaprasza 10 X 2020 r. na zielony dzień otwarty dla osób MPD.

W ramach tego dnia osoby z MPD w wieku do 25 lat będą mogły przejść kwalifikację sprzętową do projektu dofinansowanego z funduszy unijnych, który daje możliwość uczestnictwa w specjalnym 8- tygodniowym programie rehabilitacyjnym.

Więcej o naborze do projektu: https://x-rehab.pl/mpd

Serdecznie zapraszamy!

Z powodu COVID-19 liczba osób, które możemy przyjąć w tym dniu jest ograniczona. Aby wziąć udział w Dniu Otwartym konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na konkretną godzinę – tel. +48 (32) 33 891 10.

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

*

Zarezerwuj swoją wizytę

Zadzwoń i zarejestruj się

Zadzwoń 32 3389109
Wirtualny spacer