Oferta pracy – FIZJOTERAPEUTA

Gliwickie Centrum Rehabilitacji X-REHAB To nowoczesny, prywatny ośrodek wyróżniający się doskonałym, wysoko wykwalifikowanym zespołem terapeutów oraz bogatą infrastrukturą sprzętową.   Specjalizujemy się w terapiach chorób związanych z narządem ruchu, bólu kręgosłupa, urazów sportowych, treningu motorycznym  oraz schorzeń  neurologicznych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Fizjoterapeuta do strefy ortopedycznej

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii  z  wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji
  • przeprowadzanie diagnostyki z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń pomiarowych
  • ocenianie stanu funkcjonalnego pacjenta i planowanie rehabilitacji;
  • systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów;
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami;
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Poszukiwane kompetencje i umiejętności:

  • ukończone studia magisterskie w zakresie fizjoterapii;
  • aktywne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty (PWZ);
  • umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem;
  • minimum 2- letnie doświadczenie
  • doświadczenie w prowadzeniu terapii pacjentów ze schorzeniami ortopedycznej
  • mile widziane odbyte kursy i szkolenia z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i sportowej
  • umiejętność realizowania programu rehabilitacji zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym;
  • otwartość na pozyskiwanie nowych umiejętności – w centrum wykorzystujemy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny
  • umiejętność podejścia do pacjenta w sposób kompleksowy, empatyczny i cierpliwy;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z pacjentami;
  • profesjonalizm, dokładność i uczciwość;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju naukowego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę kontraktową;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym centrum rehabilitacji;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole;
  • szkolenia z prowadzenia terapii i diagnostyki na najbardziej zaawansowanych urządzeniach wykorzystywanych w rehabilitacji;
  • pracę w systemie zmianowym w godzinach 8:00-20:00.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres: rekrutacja@x-rehab.pl

Wirtualny spacer