Gliwickie Centrum Rehabilitacji       rejestracja@x-rehab.pl   

 • Generic selectors
  Dokładne dopasowania
  Szukaj w tytułach
  Szukaj w treści
  Post Type Selectors
 • Magdalena Targosz-Gajniak

  dr nauk med. Magdalena Targosz-Gajniak

  Specjalizacja

  Neurolog

  O mnie

  Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w Katowicach, którą ukończyłam w 2005 roku i w której w 2012 r. obroniłam tytuł doktora nauk medycznych.

  Specjalizację w zakresie neurologii odbywałam od 2006 roku w Oddziale Neurologii SP Centralnego Szpitala Klinicznego (obecnie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne) w Katowicach oraz w latach 2011-2012 w Oddziale Neurologii w University Hospital in Coventry w Wielkiej Brytanii.

  W latach 2012-2013 byłam asystentem w Oddziale Neurologii Szpitala im. Rydygiera w Krakowie.

  Obecnie od 2014 roku jestem zatrudniona w Oddziale Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, pracując w Pododdziale Udarowym i specjalizując się w leczeniu pacjentów z chorobami naczyniowymi mózgu, głównie w ostrej fazie udaru mózgu.

  Uczestniczyłam w badaniach klinicznych dotyczących leczenia chorób naczyniowych oraz stwardnienia rozsianego.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz European Stroke Organisation i European Society of Neurosonology and Cerebral Hemodynamics.
  Współpracuję z X-Rehab Gliwickim Centrum Rehabilitacji, biorąc miedzy innymi udział w programie reedukacji chodu u pacjentów po przebytym udarze mózgu oraz chorych ze stwardnieniem rozsianym.

  Zarezerwuj swoją wizytę

  Zadzwoń i zarejestruj się

  Zadzwoń 32 3389109
  Wirtualny spacer